Naturalny trawnik z rolki z dostawą do domu

Kupuj prosto od producenta i ciesz się atrakcyjną ceną.

Żywa trawa z rolki, piękny trawnik w krótkim czasie

Chcąc uzyskać idealnie zielony krajobraz to wyboru masz dwie opcje:

Opcja pierwsza to oczywiście samodzielny siew trawy, który wymaga odpowiedniej wiedzy, cierpliwości i jeszcze więcej poświęconego czasu. A efekt nie zawsze jest gwarantowany.

Opcja druga to gotowy i żywy trawnik z rolki wyhodowany przez profesjonalną firmę, która się w tym specjalizuję i dostarcza produkt najwyższej jakości. 

Gotowy trawnik nawet w ciągu 7 dni od rozłożenia

Oferujemy Ci zdecydowanie najszybszy sposób na to aby uzyskać idealny trawnik wokół twojej posesji. 

To oznacza, że dziś zamawiasz interesującą Cię ilość metrów a już za około 1,5 tygodnia możesz zacząć korzystać ze swojego nowego trawnika. 

Idealne warunki hodowania, gwarancją wysokiej jakości

Popełniliśmy całą masę błędów testując różnorodne rozwiązania i dziś możemy pochwalić się sprawdzonym sposobem na to aby nasz produkt był całkowicie zbędny od wad i idealny pod każdym względem. 

Każdy dzień spędzamy na tym aby hodowana przez nas trawa posiadała odpowiednie właściwości, stale monitorujemy jej prawidłowy wzrost i rozwijamy metodę hodowli. Dla Ciebie oznacza to odporną na codzienną eksploatację murawę o żywym zielonym kolorze. 

Atrakcyjne ceny dla firm i stałych klientów

Znaczna część naszej działalności to sprzedaż dla klientów instytucjonalnych oraz firm związanych z branżą ogrodniczą. 

Jeśli twoje zamówienie wykracza poza przeciętną ilość metrów lub chcesz nawiązać z nami stałą współpracę to możesz liczyć na zaproponowanie przez nas atrakcyjnych warunków cenowych. 

W tym celu skontaktuj się z nami telefonicznie i umówmy warunki współpracy.

Szerokie zastosowanie

Trawnik przy twoim domu

Doskonały wybór dla domowych ogrodów, których właściciele pragną cieszyć się pięknym i zielonym trawnikiem przez cały rok. 

Obiekty miejskie

Dzięki trawnikowi tereny publiczne nabiorą elegancji i przyjemnej atmosfery, zachęcając zarówno pracowników, jak i gości do spędzania czasu na świeżym powietrzu

Obiekty i centra sportowe

Dzięki jego gęstej strukturze i równomiernej powierzchni, zapewnia doskonałe warunki do uprawiania sportu. Trwałość i odporność na duże obciążenia sprawiają, że trawnik ten jest idealnym wyborem na obiekty sportowe.

Masz pytanie i chcesz uzyskać szybką odpowiedź?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą messengera.