Najczęstsze pytania

Zamówienia naszych klientów realizujemy niezwłocznie po ich otrzymaniu. W praktyce oznacza to, że wysyłka zostanie nadana do Ciebie maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania.

Aktualny koszt to 12zł brutto/m2 + koszt wysyłki. W przypadku większego zamówienia lub stałej współpracy oferujemy indywidualne warunki. Skontaktuj się z nami telefonicznie i uzyskaj więcej szczegółów.

Trawę wysyłamy tylko i wyłącznie na paletach. Jedna paleta to maksymalnie 40m2.

do 40m2 – 1 paleta i koszt 279zł

od 40m2 do 80m2 – 2 palety i koszt 558zł

od 80m2 do 120m2 -3 palety i koszt 837zł

od 120m2 do 160m2 – 4 palety i koszt 1116 zł

Jeśli chcesz zakupić więcej niż 160m2 to polecamy się z nami skontaktować aby uzyskać indywidualną wycenę transportu.

Zdecydowana większość zamówień realizowana jest w formie przesyłek kurierskich. W przypadku większych zleceń lub wtedy kiedy jest to bardziej opłacalne dla klienta decydujemy się na zlecenie własnego transportu.

Aby osiągnąć najlepsze wyniki podczas zakładania trawnika z rolki, ważne jest, aby wybrać odpowiedni moment w ciągu roku. Idealnym okresem jest wiosna lub jesień, kiedy to temperatura powietrza wynosi między 15 a 25 stopni Celsjusza. Unikaj zakładania trawnika w okresach ekstremalnych upałów lub mrozów, ponieważ może to prowadzić do uszkodzenia trawy.

Podłoże powinno być równe i dobrze zagęszczone. Możesz również rozważyć stosowanie nawozów organicznych lub kompostu, aby poprawić jakość gleby. Po tym etapie możesz przystąpić do rozkładania trawnika z rolki

Po rozłożeniu trawnika z rolki ważne jest, aby zapewnić mu odpowiednią pielęgnację. Regularne podlewanie jest kluczowe, szczególnie podczas pierwszych 2-3 tygodni, aby pomóc korzeniom trawy się zakorzenić. Należy unikać nadmiernego podlewania, co może prowadzić do chorób grzybowych. Co do nawożenia, zalecamy stosowanie nawozów dostosowanych do trawników, które zawierają niezbędne składniki odżywcze, takie jak azot, fosfor i potas. Nawożenie powinno odbywać się zgodnie z instrukcjami na opakowaniu, zazwyczaj kilka razy w roku, w zależności od rodzaju nawozu i klimatu.